ÖVRIGT / Speglar / Handspegel + 4968420
nr 496 8420
Handspegel +
lockask, bemålade, Quintonware, Italienska motiv [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 19 november 2007
kl 16:54:52
250 kr
150 kr
600 kr
550 kr